Zbiórka dla potrzebujących

Szanowni Państwo, w sobotę 25 września 2010 r. zawieźliśmy w okolice Wilkowa koło Kazimierza nad Wisłą dary, przekazane przez Państwa dla rodziny Smulików i Piątków.
Szczególną radość sprawiły dzieciom rowery, która służą nie tylko rekreacji, ale przede wszystkim są środkiem transportu w drodze do szkoły.
Wszystkie inne rzeczy: pościel, koce, odzież itp. są w poszkodowanych rodzinach bardzo potrzebne - Smulikowie i Piątkowie żyją w naprawdę trudnych warunkach, a droga ku "normalności", którą muszą pokonać - jest bardzo długa i trudna.
Serdecznie dziękuję pani Justynie Dziedziejko, pomysłodawczyni zbiórki i mężowi pani Justyny, panu Romanowi, który zawizół dary oraz panu Tomaszowi Madejowi, który prowadził drugi samochód z naszego "konwoju". Bardzo dziekuję pani Barbarze Kaliciuk i panu Tomaszowi Polanowskiemu, którzy razem z pania Justyną w piatek 24 września segregowali i pakowali przekazane przez rodziców przedmioty oraz pani Karolinie Sokołowskiej, która w dniu zebrania gromadziła z panią Justyną wpisy na naszych "listach zbiórkowych".
Część rzeczy, przekazanych przez państwa zatrzymaliśmy w szkole - z pewnością wkrótce znajdzie się kolejna rodzina, której te dary przekażemy.
Oto lista zebranych przedmiotów:

Raz jeszcze wszystkim dziękuję.

Marzanna Leociak