Bezpieczne wakacje 2017 - biegi

2017 05 23 biegi bezpieczne wakacje 00123.05.2017 r. nasza szkoła wzięła udział w zawodach "Bezpieczne Wakacje".

Rywalizacja warszawskich szkół w biegach przełajowych, jak co roku, odbyła się na terenie Dolinki Służewieckiej.
2017 05 23 biegi bezpieczne wakacje 025Impreza ta to idealna okazja dla najmłodszych, aby zapoznać się z przełajami, a dla starszych przyjemne zawody kończące długi rok startów.

Naszą szkołę reprezentowało dziś 15 uczniów z klas drugich, czwartych i szóstych.

ZŁOTE MEDALE wywalczyli: Iga Rudnik, Józek Motoczyński oraz Alicja Łodko. SREBRNY MEDAL Karolina Mmereole. Dodatkowo do dekoracji najlepszych szóstek dostali się: Ewa Salak, Antek Kędzior, Zosia Latała, Ignacy Sikorski.

Bardzo serdecznie gratulujemy!
Zachęcamy do biegania również w wakacje bo we wrześniu wrócimy na Dolinkę na Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Bądźcie w formie!!