Brązowa medalistka Mistrzostw Mokotowa w pływaniu!

ZOSIA LATAŁA brązową medalistką na Mistrzostwach Mokotowa w PŁYWANIU! (25m, styl grzbietowy, 20,83s.) 2017 04 04 plywanie Zosia 004

Nasza szkoła jak co roku wystawiła do Mistrzostw Mokotowa swoich pływaków. Zawodnicy rywalizowali w wybranym stylu grzbiet/kraul na dystansie 25m/50m.

W drużynie dziewcząt popłynęły: Klara Ślizień, Zosia Smyrgała, Zosia Latała, Oliwka Staszków, Bogna Jedziniak, Marta Kudła, Ola Marcinkowska, Zuzia Nierada.

W drużynie chłopców popłynęli: Jan Jedliński, Tomek Wargocki, Mikołaj Mikołajczyk, Ignacy Grunwald, Alex Boniecki, Staś Kowalski, Julian Kasprzyk, Ziemek Zieliński.

Obydwa zespoły wypadły dobrze nawiązując walkę z większością startujących szkół. Na zawodach jak co roku zwyciężyła bezkonkurencyjna szkoła 307 - organizator i gospodarz zawodów