NASZA SZKOŁA NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ XXII ZIMOWYCH IGRZYSK SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH

2017 03 03 IGRZYSKA 04No i stało się! Po wielu latach startów SP 2 Przymierza Rodzin NAJLEPSZĄ niepubliczną szkołą podstawową w sportach zimowych W POLSCE!!!

Nasza 18-osobowa reprezentacja zdobyła na XXII Zimowych Igrzyskach w Suchym 19 medali!!! 10 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych. Nasi zawodnicy wychodzili na dekorację 30 razy! Dodatkowo odebraliśmy 10 statuetek w kategorii najlepszy zawodnik.

Największym trofeum był piękny olbrzymi puchar za I miejsce w klasyfikacji szkół.

Bez wątpienia najlepszym naszym zawodnikiem był Michał Rybarczyk (3 x złoty medal) oraz Ala Łodko (2 x złoto, 1 x srebro) Serdecznie gratulujemy też medali naszym absolwentkom Marcie Świeżak i Ali Kondej. Pełna relacja zdjęciowa po powrocie!

Do zobaczenia w Warszawie! Dziękujemy za wsparcie, wszystkie miłe słowa, lajki i wiele ściskanych kciuków.

Relacje zamieszczał na profilu FB pan Filip

GRATULUJEMY I JESTEŚMY DUMNI! :-)   → FOTO