XVI DZIEŃ PAPIESKI - BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA

logoDProkM

10290 zł i 63 gr

to suma, którą zebrali w tym roku kwestarze z naszej szkoły na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Z tej kwoty można zapewnić stypendia dla trojga zdolnych gimnazjalistów lub licealistów przez 10 miesięcy. Pieniądze można wydać na pomoce naukowe, dodatkowe lekcje, ale również opłacić z nich internat czy bilet miejski.

Dziękujemy za zaangażowanie!

20161003 stypendyści FDNT 01    20161003 stypendyści FDNT 02

3 października naszą szkołę odwiedziło troje Stypendystów  Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia: Ola, Kasia i Michał.

Opowiedzieli nam o mozliwości dalszej nauki po  otrzymaniu pieniędzy z Fundacji, o tym, że poznali wielu fajnych ludzi i że wspólnie mogą kontynuowac naukę Jana Pawła II i przekazywać ją dalej. Przypomnieli, że w tym roku tematem Dnia Papieskiego jest Milosierdzie.

Bardzo dziękujemy za wizytę!