Apel o pomoc - walczymy o nowe boiska dla Szkoły Przymierza Rodzin na Bielanach - projekt partycypacyjny

Boisko 3 (1)Szanowni Państwo!
Przesyłam Państwu list od Pani Dyrektor Mirosławy Galas w sprawie głosowania w budżecie partycypacyjnym.
Dodam, że jest to nasza wspólna sprawa i wyraz jedności we wspólnocie Przymierza Rodzin.(...)
Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Warszawy (nie muszą być zameldowani), również osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców.
Podaję Państwu także link do wydarzenia na facebooku, do którego można doprosić znajomych: https://www.facebook.com/events/623052671184883/
Marta Bejnarowicz

Szanowni Państwo,
dziesięć lat temu oddaliśmy do użytku nasze przyszkolne boiska. Były one wtedy bardzo nowoczesne, przygotowane dużym nakładem środków. Od tego czasu codziennie korzysta z nich około 500 osób – głównie uczniów naszej szkoły, ale także członków klubów sportowych i innych chętnych z okolicy. Niestety, tak intensywna eksploatacja sprawiła, że nawierzchnia boisk jest już mocno zniszczona.
Modernizacja boisk jest konieczna, a jej koszt wyniesie 250.000 pln. Ponieważ kwota ta jest niebagatelna, postanowiliśmy zawalczyć o środki z budżetu Miasta i przygotowaliśmy projekt do budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Został on przyjęty przez Miasto bez żadnych zastrzeżeń, dopuszczony do głosowania.

Gorąco apelujemy o solidarność i prosimy, aby zagłosowali Państwo na nasz projekt.

Głosować można od 14 do 24 czerwca :
• elektronicznie (należy posiadać adres e-mail)
• poprzez kartę papierową (osobiście w dowolnym urzędzie dzielnicy naszego miasta).

Głosujemy  online na stronie:

projekt nr 7 dzielnica Bielany, obszar Wrzeciono/Młociny.

To może zająć Państwu tylko kilka minut, a dzieciom i młodzieży umożliwi
korzystanie z nowszych, lepiej wyposażonych i przede wszystkim bezpieczniejszych boisk.

Każdy mieszkaniec Warszawy może zagłosować na nasz projekt – także dzieci oraz mieszkańcy innych dzielnic niż Bielany.

Zachęcamy więc do przekazywania naszej prośby swoim krewnym i znajomym, tak aby pomóc nam zdobyć jak najwięcej
głosów.
 To nasza wspólna sprawa!

Z góry bardzo dziękuję za Państwa pomoc.

Mirosława Piasecka - Galas