Lyzwiarskie Czwartki 2011 2012

Serdecznie zapraszamy wszystkie dobrze jeżdżące na łyżwach dzieci do wzięcia udziału w cyklu zawodów łyżwiarskich organizowanych przez „WOSIR - Tor Stegny”.

Zawody polegają na jak najszybszym przejechaniu odcinka od 50 do 300 m:
50 m - kl. I i II, 100 m - kl. III, 200 m- kl. IV, 300 m- kl. V i VI.

Zawody będą odbywać się w czwartki od godz. 14:00 do 16:00 w następujących terminach:
Listopad - 17,24; Grudzień - 1,8,15; Styczeń - 5,12; Luty - 2,9,16,23; Marzec - 1,8.

Informacje organizacyjne:
Opiekę nad dziećmi w czasie trwania zawodów sprawować będą p. Justyna Trząska i p. Filip Trząski.
Transport dzieci ze szkoły na zawody będzie realizowany taxi-busami przez Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkarskie MPT-Taxi (w każdym busie znajdować się będzie maksymalnie 7 zawodników i opiekun).
Opłata za transport będzie zbierana każdorazowo i wynosi 8 zł.
Po zawodach nie wracamy do szkoły, odbiór dziecka następuje z Toru Stegny, po starcie lub po zawodach, najpóźniej do godz. 16:00.
Uczestnik musi posiadać własny sprzęt (kask oraz łyżwy).
Maksymalna liczba zawodników reprezentujących naszą szkołę wynosi 7 osób z klas I-III i 7 osób z klas VI-IV (w przypadku większej ilości chętnych decyzję o składzie reprezentacji podejmują ww. nauczyciele).

Zapisy:
Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisanie chętnych do wzięcia udziału w zawodach najpóźniej do 14 listopada 2011 r.
Skład reprezentacji szkoły na pierwsze zawody, pojawi się na tablicy sportowej po 14 listopada 2011.

Kontakt: Justyna Trząska – 602-499-240, Filip Trząski – 606-979-313

Zasady rekrutacji na cykl zawodów „Łyżwiarskie Czwartki 2011/2012”

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w zawodach zapisują się w sekretariacie szkoły najpóźniej do 14 listopada 2011 r.
W trakcie zapisów należy:

• podać imię, nazwisko, rocznik dziecka oraz numer kontaktowy,
  • podpisać zgodę na wzięcie udziału dziecka w zawodach,
  • odebrać kartkę z informacjami.

Ze wszystkich zapisanych dzieci p. Justyna Trząska i p. Filip Trząski wybierają szkolną reprezentację (7 osób z klas I-III, 7 osób z klas IV-VI).
Po 14 listopada 2011 r. na szkolnej tablicy sportowej pojawią się listy osób zakwalifikowanych oraz listy rezerwowe z osobami które nie znalazły się w podstawowej siódemce.
17 listopada 2011 r. (czwartek) dzieci które znalazły się na listach reprezentacji przynoszą do szkoły wymagany sprzęt łyżwiarski, a popołudniu startują w pierwszych zawodach z cyklu.
Terminy następnych zawodów według harmonogramu podanego pozyżej.

Uwaga! W przypadku gdy dziecko ze szkolnej reprezentacji nie będzie mogło wziąć udziału w zawodach, prosimy o pilny kontakt najpóźniej w środę poprzedzającą zawody.
Na miejsce osoby nieobecnej zostanie jednorazowo powołana osoba z listy rezerwowej z którą skontaktujemy się telefonicznie w środę wieczorem.

Przypominamy jednak, że zgodnie z regulaminem WOSIR aby zawodnik był klasyfikowany w generalnej punktacji cyklu musi wystartować w minimum 8 z 12 zawodów.

Filip Trząski