Od 17 do 23 marca klasy trzecie były w miejscowości Ząb na Białej Szkole.

Zapraszamy do przeczytania podsumowania, które przygotowała pani Dyrektor oraz do obejrzenia zdjęć.

W poniedziałek 18 marca 2013 rozpoczęliśmy naszą przygodę na Białej Szkole - oto początki!

We wtorek jeździliśmy dalej, ale byliśmy też w Murzasichlu w Izbie Regionalnej, gdzie spotkalismy się z panem Adamem Gąsienicą, który opowiadał nam dużo o tutejszych nazwach, zwyczajach, domach i strojach

W środę (oprócz jeżdżenia, oczywiście) mieliśmy spotkanie z ratownikiem TOPR, panem Michałem Tragarzem, któy opowiadał nam o historii ratownictwa, o sprzęcie ratowniczym i o bezpieczeństwie w górach. Zrobiliśmy też wycieczkę po naszej wsi - Zębie.

W czwartek byliśmy wysoko! Pojechaliśmy aż na Kasprowy Wierch! Oglądaliśmy też skocznię narciarską

W piątek jeździliśmy na nartach, oczywiście, ale byliśmy też na Gubałówce! Zjechaliśmy potem kolejką do Zakopanego, gdzie zwiedziliśmy kościół Najświętszej Rodziny. Mieliśmy też czas na spacer po Krupówkach.