Szanowni Rodzice,
już wkrótce rozpoczynamy w naszej szkole sezon łyżwiarski.
* Dzieci z klas 1-3 mają możliwość uczestniczenia w zajęciach łyżwiarskich dwa razy w tygodniu, we wtorki i w czwartki.
* Dzieci z klas 4-6 mają możliwość uczestniczenia w zajęciach (zawodach) łyżwiarskich tylko w czwartki.

Wtorki: ROZPOCZYNAMY 20 listopada 2012 r.

Zajęcia we wtorki są zajęciami obowiązkowymi tylko dla klas 1-3 (klasy 4-6 nie uczestniczą we wtorkowych zajęciach). Odbywają się one w ramach godzin wf, zgodnie z planem lekcji danej klasy. Transport dzieci ze szkoły na Tor Stegny oraz z powrotem do szkoły odbywa się autokarem wraz z nauczycielami prowadzącymi lekcje wf.

Każde dziecko musi posiadać: dobre, naostrzone łyżwy, kask, rękawiczki, odpowiedni strój.

Opiekę oraz szkolenie zapewniają nauczyciele wf: p. Justyna Trząska, p. Dorota Kwiecińska, p. Marcin Kubik, p. Filip Trząski.

Łyżwiarskie Czwartki: ROZPOCZYNAMY 15 listopada 2012 r.

8 listopada obędą się ostatnie zajęcia kółka rolkarskiego, ze względu na trwający już proces namrażania tafli lodowej odbędą się one na sali gimnastycznej Toru Stegny. Nie zabieramy już rolek!

15 listopada rozpoczynamy udział w cyklu zawodów organizowanych przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji Łyżwiarskie Czwartki 2012/2013. Zawody te są nieobowiązkowe, przeznaczone dla wszystkich chętnych dzieci z klas 1-6. Odbywają się od listopada do marca, 12 razy, zawsze w czwartki w godz. 14:30-16:00. Na każdych zawodach dzieci zdobywają punkty indywidualne i drużynowe, a ich wyniki są przez nas publikowane na Szkolnej Tablicy Sportowej. Na koniec sezonu odbywa się ceremonia dekoracji, wraz z wręczeniem pucharów dla najlepszych zawodników i szkół. Dzieci startują w swoich rocznikach z podziałem na chłopców i dziewczynki. Koszt udziału w zawodach oraz wstępu na obiekt pokrywa WOSiR. Transport dzieci ze szkoły odbywa się wynajętym przez nas autokarem lub busem i jest dodatkowo płatny (8zł/os)

Odjazd autokaru dla klas 1,2,3,4 po 6. godz. lekcyjnej, przed kółkami;

Odjazd autokaru dla klas 5,6 po 7. godz. Lekcyjnej;

Odbiór dzieci z Toru Stegny po zawodach ok. godz. 16:15. NIE WRACAMY DO SZKOŁY.

Opiekę nad dziećmi od opuszczenia szkoły do czasu odbioru zapewniają p. Justyna Trząska i p. Filip Trząski.

Ze względów organizacyjnych m.in. rozplanowania sztafet każdorazowo w środę wieczorem potwierdzamy udział dziecka w zawodach. Przypominam, że zgodnie z regulaminem, aby być sklasyfikowanym trzeba wziąć udział w minimum 8/12 zawodach, a więc nieobecność na Łyżwiarskim Czwartku powinna następować tylko w bardzo krytycznych sytuacjach. Organizatorzy są tu bardzo skrupulatni i zdarzało się, że zawodnicy tracili puchar ( nagrodę za wiele startów), bo brakowało im tylko jednej obecności.

W zeszłym roku nasza szkoła zdobyła aż 13 pucharów w klasyfikacjach indywidualnych oraz III miejsce wśród szkół z Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału. Liczba miejsc nie jest ograniczona: im nas więcej, tym wyższe szanse na dobre miejsce. Warto też nadmienić, że regularny udział w zawodach podnosi umiejętności łyżwiarskie dzieci niezwykle szybko.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt 606-979-313 Filip Trząski