Flag Pins Poland SpainGrant z programu PO WER na realizację mobilności ponadnarodowej uczniów w ramach projektu "POCIĄG DO POCIĄGÓW" w roku szkolnym 2021/22

 

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

 

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała grant w wyniku III konkursu wniosków do programu PO WER o dofinansowanie mobilności ponadnarodowej uczniów. W ramach tego grantu 20 uczniów z naszej szkoły po gruntownym przygotowaniu językowo-kulturowym pod opieką nauczycieli pojedzie na tydzień do Hiszpanii. Naszą szkołą partnerską jest IES Ildefonso Serrano z miejscowości Segura de Leon w prowincji Badajoz, region Estremadura.

Nasi uczniowie będą tam chodzili do szkoły wraz ze swoimi hiszpańskimi kolegami i koleżankami, nawiązywali znajomości z partnerami z Segury i poznawali ich codzienne życie. Do programu mogą przystąpić uczniowie klas ósmych (z uwagi na wiek naszych partnerów, nie mogą to być uczniowie młodsi).

school

REKRUTACJA:

Do programu mogą przystąpić tylko osoby zgłoszone przez swoich rodziców w okresie 30 września - 11 października poprzez przesłanie wiadomości Librusowej do koordynatora projektu (p. Skarbek), a ponieważ zgłoszenie wymaga dopełnienia kilku formalności i wypełnienia stosownych dokumentów oraz spełnienia pewnych warunków, prosimy o uważne przeczytanie regulaminu  rekrutacji zamieszczonego poniżej.

 

Komisja regulaminowa:

p. Marzanna Rymsza Leociak

p. Joanna Skarbek

p. Anna Kulinicz Walczak

p. Michał Gwardyś

p. Teresa Zawadzka

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej